همایشها و نمایشگاه ها

یازدهمین جلسه شورای مرکزی مناطق دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی از اعلام بازگشایی مراکز آموزشی این دانشگاه از 17 خردادماه خبر داد و در خصوص اجرای سطح بندی مراکز آموزشی و اهمیت آن در راستای پایش و ارزیابی مستمر عملکرد مراکز آموزش علمی کاربردی توضیحاتی ارائه کرد. ...

2 مرداد 1399

حذف کنفرانس خبری لیگ برتر

سهیل مهدی درباره پروتکل های شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: اگر مجوز صادر و تمرینات آزاد شود، می توانیم بعد از دادن زمان مورد نیاز برای تمرین، وارد بحث مسابقات شویم. لیگ بدون تماشاگر شروع می شود مگر اینکه ویروس به مرحله کنترل شده برسد و به تدریج حضور...

22 تیر 1399

آزادی زندانیان طالبان متوقف شد

شورای امنیت ملی افغانستان بیان کرد که طالبان تا به امروز 105 نیروی دولتی را آزاد نموده و فرایند آزادی زندانیان طالبان پس از رسیدن مجموع زندانیان آزاد شده دولتی به 200 نفر از سرگرفته می گردد.

17 تیر 1399

زیرساخت های لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم است

خبرنگاران/سمنان معاون استاندار و رئیس هیات بازرسی انتخابات استان سمنان گفت: زیرساخت های لازم برای برگزاری پرشور و حداکثری مردم استان سمنان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم است.

13 فروردین 1399

خدمات حمایتی متنوع تری به پژوهشگران ارائه خواهد شد

رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی گفت: با نگاهی منطقی به فراوری علم در کشور حمایت های متوازن و متنوع از پژوهشگران صورت می گیرد.

2 بهمن 1398

خانه هایی که آسمان کویر را ستاره باران می کنند

ما را به روزگار پدرانمان می بردند، به خانه هایی که جلوه معماری شهر هنوز درآن ها رسوخ نکرده، سقف های کوتاه و اتاق های تو در تویی که ساکنانش را هر روز به هم نزدیک تر می ساخت، گل ها و درختانی که همسایگان دیرین این خانه ها شدند و بلبلانی که نغمه هایشان مهمان...

27 دی 1398

همکاری همراه اول با چند شرکت به منظور پشتیبانی از تولید داخلی

اپراتور همراه اول با هدف حمایت از تولیدات داخلی، با حامی سیستم شریف، صنایع مخابرات ایران و چند شرکت دیگر قرارداد و تفاهم همکاری امضا کرد.

22 دی 1398

وعدۀ 9 میلیارد دلاری برای تقویت حقوق زنان در دنیا

چند کشور، سازمان غیردولتی و شرکت خصوصی متعهد شده اند که در یک دهه آینده 9 میلیارد دلار برای تقویت حقوق زنان در سراسر دنیا هزینه نمایند.

19 دی 1398

اجرای هزار و 200 برنامه فرهنگی همزمان با هفته کتاب در استان همدان

مدیرکل کتابخانه های عمومی همدان گفت:همزمان با هفته کتاب هزار و 200 برنامه فرهنگی در استان همدان برگزار می گردد.

18 دی 1398

همایش دیابت در میدان شعاع برگزار شد

همایش دیابت ظهر امروز با هدف آگاه سازی و پیشگیری از بیماری خاموش مقابل کیلینیک یاس واقع در میدان شعاع برگزار شد.

17 دی 1398

افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین المللی اقوام

سیزدهمین جشنواره بین المللی اقوام با حضور دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان، سفرا، خبرنگاران بین المللی، میهمانان خارجی، دکتر محمودیان معاون صنایع دستی کشور و مسئولین کشوری و استانی افتتاح شد.

15 دی 1398

کتابخوان ها فرصت عضویت رایگان را از دست ندهند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان همزمان با هفته کتاب اطلاع داد.

15 دی 1398

طرح هایی برای ایجاد 8500 شغل در سمنان

50 فرصت سرمایه گذاری با ظرفیت اشتغال 8500 نفر و با مشارکت بنیادهای توسعه ای و ظرفیت های بومی در استان سمنان تعریف شده است.

12 دی 1398

سومین همایش وبینار ملی آموزش محیط زیست از فردا شروع می گردد

دبیر علمی سومین همایش ملی آموزش محیط زیست گفت: سومین همایش ملی آموزش محیط زیست برای نخستین بار به صورت وبینار طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 20 و 21 آبان ماه در سازمان مرکزی و به صورت ویدئوکنفرانس در سراسر استانها برگزار می گردد.

12 دی 1398

عدم النفع ماهانه 4 میلیارد دلاری تاخیر در اجرای پروژه های نفت

عدم النفع مستقیم تاخیر در اجرایی شدن مدل جدید قراردادی صنعت نفت و تعویق پروژه ها، ماهانه حدود 4 میلیارد دلار است که با احتساب هزینه های غیرمستقیم ناشی از تاخیرها، به بیش از دو برابر رقم فعلی بالغ می گردد.

10 دی 1398

گردهمایی فناورانه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.

4 دی 1398

پادشاه همیشه پادشاه است ، شب تریپل دابل و بامداد تماشایی بسکتبال در آمریکا

دو روز پس از نمایش شگفت انگیز آنتونی دیویس در ترکیب لس آنجلس لیکرز، نوبت به لبران جیمز رسید تا یک بازی تماشایی و یک تریپل دابل دیگر از خودش یادگار بگذارد.

1 دی 1398