ترامپ: به فرماندار کالیفرنیا گفته بودم چوب های خشک را جمع کند تا آتش سوزی نشود!

به گزارش وبلاگ قالبفا، رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از عملکرد فرماندار کالیفرنیا در مقابله با آتش سوزی در جنگل های این ایالت گفت، بودجه ای در این خصوص به او نخواهد داد.

ترامپ: به فرماندار کالیفرنیا گفته بودم چوب های خشک را جمع کند تا آتش سوزی نشود!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ قالبفا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حساب توئیتری خود عملکرد فرماندار ایالت کالیفرنیا را به خاطر نحوه مقابله با آتش سوزی گسترده در این ایالت به باد انتقاد گرفت.

ترامپ در حساب توئیتر خود نوشت: کار گوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا در مدیریت جنگل افتضاح بود. از همان روز اول که او را دیدم به او گفتم باید علی رغم آنچه رؤسایش و حامیان محیط زیست به او دستور می دهند، کف جنگل را تمیز کند.

او در ادامه نوشت: حالا او به سراغ دولت فدرال می آید و تقاضای یاری اقتصادی می نماید. دیگر نه. خودت را جمع و جور کن فرماندار. در ایالت های دیگر چنین آتش سوزی هایی نمی بینید. اما تیم های ما به خوبی باهم کار می نمایند تا این آتش بزرگ و زیاد را خاموش نمایند. آتش نشان های عالی!

ترامپ از ابتدای دوره ریاست جمهوری خود با نیوسام، که عضو حزب رقیب دموکرات است جدال لفظی دارد. سال گذشته ترامپ و نیوسام بر سر پروژه قطار سریع السیر در کالیفرنیا به جدال توئیتری پرداختند.

همچنین نیوسام، ترامپ را به ترویج فرهنگ خشونت با اسلحه متهم نموده و گفت: کالیفرنیا وظیفه خود را انجام داده است اما کسانی که در کاخ سفید هستند از سیاست هایی حمایت می نمایند که تمام کارهایی را که انجام داده ایم بی اثر می نمایند و این اتفاق چندین بار دیگر روی خواهد داد. ننگ بر شما باد.

حریق کینکِید فایر، ساعت 21:24 دقیقه بیست و سوم اکتبر (اول آبان) در شهرستان سونوما شروع شد و در ابتدا منطقه مسکونی گیزرویل ایالت کالیفرنیا را در نوردید و به تدریج به دیگر نقاط تسری پیدا کرد. نامگذاری این حریق به کینکِید فایر بدین دلیل انجام شده که اولین جایی که طعمه این آتش سوزی نهاده شد، جاده جان کینکِید منطقه مسکونی گیزرویل بوده است.

دومین آتش سوزی در کالیفرنیا که بعد از کینکِید فایر به وقوع پیوسته، گِتی فایر نام گرفته است. دلیل این نامگذاری، شروع این حریق در نزدیکی موزه معروف گِتی سنتر بوده است. گتی فایر، اوایل بامداد روز دوشنبه به وقت محلی شروع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghalebfa.dostblog.ir شناسه مطلب: 533

به "ترامپ: به فرماندار کالیفرنیا گفته بودم چوب های خشک را جمع کند تا آتش سوزی نشود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: به فرماندار کالیفرنیا گفته بودم چوب های خشک را جمع کند تا آتش سوزی نشود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید